Je čas dát do pořádku jízdní kola, nebo si vybrat nová za skvělé ceny

0
9

Sezóna cyklistiky začíná být s příchodem března aktuální pro mnoho z nás. Svého dvoukolého „miláčka“ již hrstka cyklistů vytáhla po zimě ven, ovšem pokud máte rádi lyžování, zřejmě je to vaše ještě hluboko v útrobách garáže. Protože má být ale brzy teplo natolik, že se nebudete muset bát ani ranních mrazíků, je načase projít každé z kol doma a dát ho do pořádku. K tomu vám pomůže kvalitní nářadí nebo oblíbený cyklo servis.

Pro ty, kteří si kola udržují sami, je zde kvalitní nářadí

Je skvělé mít pro jízdní kola speciální nářadí, s nímž si můžete být vždy jisti, že povolíte každý šroub a dostanete se i do míst, která nejsou snadno přístupná. 

Bohatou nabídku nářadí nabízí Bikero.cz, kde najdete jak jednotlivé kusy určené k té či oné práce, ale i nářadí multifunkční. K takovým patří např. nářadí a pomůcky SKS, aktuálně k nejpopulárnějším řadíme SKS nářadí TOM se 14ti funkcemi. Právě tady najdete kombinaci všech důležitých funkcí a maximálně kompaktní design, díky němuž si můžete bez potíží vzít nářadí i na cesty, aniž by vás zatížilo.

Pokud už nějaké to nářadí doma máte, třeba uvítáte nářadí TOPEAK POWER LEVER X, které je z tvrzené oceli a rychle s ním opravíte defekty, instalujete a demontujete hlavní články řetězu nebo demontujete jádra ventilků. To se hodí i v garáži právě při údržbě kola po zimě.

Jízdní kolo pro každého člena rodiny

Ať už máte doma pětiletého kloučka, jste zatím s partnerkou sami, nebo je vám 60 a hledáte elektrokolo, s nímž si budete užívat i v kopcovitém terénu, bohatou nabídku jízdních kol pro každého najdete na Bikero.cz. Navíc teď mnohé modely ušetří vaši peněženku, a to díky předsezónnímu výprodeji. 

Stále oblíbenější jsou gravel kola, která oceníte především na delších trasách. Pro jízdu na pevném terénu zvolte snadno ovladatelná silniční kola, která vás překvapí pohodlným sezením, oporou v řídítkách i pedály, díky nimž se do jízdy opřete dle libosti.

V Bikeru vám s výběrem nových kol, ale také s výběrem nářadí rádi poradí. Bezpečné kolo je udržované kolo, myslete na to, než poprvé vyjedete. A pokud si na údržbu sami netroufáte, nešetřete na nesprávném místě a kolo si nechte u profíků zkontrolovat během jednoho dne.